Slyšíte svatební zvony? Čtěte náš nový svatební magazín

foto: bestwallpaperhd.com

Jaro je tady, májové dny se pomalu ale jistě blíží a jak pravil známý český básník – první máj je lásky čas. A s láskou se pojí také důležitý okamžik v životě snad každé ženy, a tím je svatba. Proto jsme pro vás připravili svatební magazín, který vás bude každý dubnový víkend provázet romantickou a svatební tematikou.

Čekají vás zajímavosti, ale i praktické informace týkající se svatby – od zásnub, přes výběr místa pro váš velký den, výběr svatebních šatů a dekorací, včetně poradenství ohledně líčení a účesů. Také vám dáme zajímavé tipy na svatební dary, výběr prstenu či uspořádání rozlučky se svobodou. Připravujeme pro vás dokonce i přehled formalit, které se svatebním obřadem souvisí, a spoustu zajímavých tipů a rad, jak si svatbu co nejlépe naplánovat. Svatební průvodce je určený pro všechny, kterých se svatba týká jak osobně, tak z pohledu hosta.

Začínáme již tento víkend. Prvním dílem našeho svatebního průvodce jsou Zásnuby. Tipy, kam vzít svoji vyvolenou, jak ji překvapit a udělat tento den navždy výjimečným, se dozvíte již v neděli.

V souvislosti se svatebním magazínem startuje 8. dubna Velká svatební soutěž. V každém článku naleznete otázku a na šťastné výherce, kteří vypátrají správnou odpověď, čeká spousta dárků a překvapení. Vyhlášení Velké svatební soutěže pak proběhne stylově 1. května a zamilovaní si slavnostně převezmou své výhry. A jaké ceny jsou připraveny pro výherce? Například poukazy a slevy na půjčení svatebních šatů v salonu Violet Přeštice, slevy na pánské obleky Giorgio fashion, slevy na účesy pro nevěstu i družičky v kadeřnickém Salonu Exclusive Prešovská, 20% sleva na kompletní svatební menu v restauraci U Majáku a spousty dalších. Hlavní cenou je zapůjčení nového vozu Hyundai, který do soutěže věnovala společnost Aspekta.

Pokud vás napadne jakékoli další téma či dotaz, kterému bychom se měli v rámci našeho svatebního magazínu věnovat, neváhejte své tipy posílat na mailovou adresu hrubcova@plzen.cz. Budeme se těšit na Vaše ohlasy a doufáme, že všem zamilovaným, kteří se chystají udělat tento krásný životní krok, usnadníme či zpříjemníme jejich cestu za štěstím.