Školáci přivítají nový školní rok v Borském parku

První zvonění
První zvonění

Už 14. ročník tradiční akce První zvonění i letos pořádá ÚMO 3. Program začíná ve 13 hodin a je nabitý soutěžemi, atrakcemi i hudebními vystoupeními. Hlavními hvězdami budou skupina Poetika a zpěvák Adam Mišík.

Prvním zvoněním v Borském parku v Plzni provede tentokrát moderátorka Barbora Škríbová a děti pozve na spoustu zábavných atrakcí. Návštěvníci se mohou těšit na dětské představení Jitule a Dadule a také na skvělou taneční show skupiny Unique z Taneční školy Evy Vysloužilové.

Pak už přijde na řadu na koncert skupiny Poetika z Vysočiny, která kombinuje pop a rap. Tvoří ji Eduard Rovenský (texty, rap), Dan Hrdlička (hudba, klávesy), Ondřej Brejška (texty, zpěv), Tomáš Kozina (kytara) a David Hofferik (bicí). Před rokem vyšlo Petice debutové album Trinity

Dalším atraktivním hostem Prvního zvonění bude nepochybně Adam Mišík, který vystoupí od 16 hodin. Od dětství hraje ve filmech, v televizních seriálech a v divadle. V 7 letech poprvé účinkoval ve filmu Kráska v nesnázích s režisérem Janem Hřebejkem. Hrál na kytaru a zpíval v indie rockové skupině The Colorblinds. V červnu 2013 se vydal na sólovou dráhu. V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. V roce 2014 vydal své první album Parfém. Letos se stane také účastníkem prestižní taneční show StarDance.

První zvonění v Borském parku v Plzni se koná v pondělí 3. září od 13 do 17 hodin hodin. V soutěžích můžete vyhrát nádherné ceny od společnosti ALBI. Vstup je zdarma a k dispozici bude bohaté občerstvení.