Silnice čekají opravy, řidiče v Plzni zase další omezení

Současný Rondel. Foto: M. Osvaldová

Z důvodu opravy povrchu silnic dojde na plzeňských komunikacích k omezení provozu. Úplná uzavírka čeká náměstí Milady Horákové i ulici Karlovarská – rondel.

Podle policejní mluvčí Veroniky Hokrové bude v době od 24.-25. dubna zcela uzavřené náměstí Milady Horákové. „V době 15.-16. května, 22.-23. května, 29.-30. května 2021 jsou v plánu úplné uzavírky na ulici Karlovarská – rondel,“ dodala Hokrová s tím, že dopravní situaci budou monitorovat policisté.

Ostatní opravy povrchu vozovek budou vždy za částečných omezení provozu, některé za asistence poučených osob. „Uzavírky jsou plánované pouze na víkendy,“ upřesnila Hokrová.

Jedná se o tyto dotčené komunikace: Sady Pětatřicátníků – sjezdová rampa k Tyršově ulici, Plaská ulice, Lidická ulice, silnice I/20 před obcí Losiná, Jasmínová ulice, křižovatka ulic U Prazdroje a Lobezská, Domažlická ulice, Rokycanská ulice.

„Policisté žádají řidiče, aby respektovali dopravní značení, případně pokynů určených a poučených osob, byli ohleduplní a zmiňovanými úseky projížděli s největší opatrností,“ dodala mluvčí.