Šeříkovka zažije nápor Marpova TroubleGangu, humor Ivana Mládka i dvacetiny Fast Food Orchestra

Marpo a TroubleGang

Třetí březnový týden provede KD Šeříková své návštěvníky napříč žánry. Uslyšíme humorné písničky v country stylu v podání Banjo Bandu Ivana Mládka, zažijeme rapovou show Marpa a jeho TroubleGangu a dvacet let činnosti oslaví ska-reggae parta Fast Food Orchestra s hosty.

Jednadvacátého března se budeme v KD Šeříková hodně smát a zpívat každé slovo. Přijíždí oblíbený Banjo Band Ivana Mládka. Všechny jejich písně mají originální texty zpracovávající nějaký zajímavý či prostě jen legrační příběh. Nejúspěšnější písní se stal Jožin z bažin, jehož sláva sahá dnes i do zahraničních zemí, kde vzniklo pár vtipných parodií. Ivan Mládek přijíždí se svým Banjo Bandem – partou dobře známých doprovodných zpěváků/hráčů/komiků jako Lenka Šindelářová, Libuše Roubychová, Lenka Hraj (Plačková) či Jan Mrázek.

Program KD Šeříková se vyznačuje pestrostí, a tak hned druhého dne udělá radikální žánrový střih. Po vyprodané O2 aréně se Marpo vydává za podpory svého TroubleGangu po celé republice na jarní turné Anarchy. Otakar Petřina ml., jak zní jeho občanské jméno, má za sebou více než desetiletou kariéru rapera, během které stoupal stále výše a přibývalo mu fans. Nikdy ovšem neztratily jeho texty na své nekompromisnosti. Stále více uznávaný raper bude dobývat jeden koncertní sál za druhým a začne právě v KD Šeříková, kde se zastaví 22. 3. Hostem večera bude plzeňská kapela CLOUD NINE.

23. 3. míří do KD Šeříková neobyčejné uskupení Fast Food Orchestra v rámci oslav dvacetileté existence na tuzemské scéně. Půjde o večer plný speciálních hostů, kdy vám můžeme slíbit, že si zatancujete, zaskáčete, zařádíte, vyčistíte si hlavu a ještě druhý den se budete usmívat. Tato ska-reggae formace začínala na pódiu legendární pražské Sedmičky, deska Urban Menu byla vydána také v USA a Japonsku. Fast Food Orchestra kolem sebe víc než dříve šíří pozitivní energii. Přijďte jí také trochu nasát.