Senioři z Doubravky si vyzkoušeli Silvestr nanečisto

foto: I. Brožová

Blíží se poslední den v roce. To je důvod k velkým oslavám. K těm zaručeně patříátelé, hudba a smích. To moc dobře ví i senioři z Doubravky. Ti už mají první slavení za sebou.

foto: I. Brožová

Městský obvod Plzeň 4 společně s D klubem uspořádal zábavný pořad Silvestr nanečisto. Ten byl určen pro starší spoluobčany. „Mám velkou radost, že se lidé umějí a chtějí bavit. Zájem o toto zábavné odpoledne byl veliký. Brzy bylo vyprodáno. Myslím si, že příští rok bychom měli takové akce udělat dvě. Chtěl bych uspokojit více občanů,“ řekl starosta MO Plzeň 4 Tomáš Soukup.

K tanci a poslechu zahrálo Duo Adamis. O vtipný program se postaral Petr Jančařík se Zuzanou Bubílkovou. „Do Plzně se vždy moc těším. Ještě se Šimkem jsme tady vystupovali snad ve všech sálech, které tady jsou a už i nejsou. Mám odtud mnoho krásných vzpomínek,“ prozradila moderátorka Zuzana Bubílková.

K seniorům promluvil i místostarosta Zdeněk Mádr. Měl pro ně vzkaz do Nového roku: „Myslím si, že lidé by měli mít stovky přání. Já bych jim ze srdce přál, aby jim alespoň čtyři z toho vyšly. Štěstí, zdraví, láska a pohoda. To jim zajistí spokojený život.“