Se svým autem boural, od nehody ale utekl. Policisté hledají svědky

ilustrační foto / plzen.cz

Tachovští dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala 30. srpna letošního roku na silnici mezi obcemi Mlýnec a Přimda. Řidič, který nechal havarované auto na místě a utekl.

„Po komunikaci jel ve směru na Přimdu dosud neznámý řidič s vozidlem Renault Thalia. Z dosavadního šetření vyplývá, že při projíždění mírné pravotočivé zatáčky ve stoupání nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy svým schopnostem a vlastnostem vozidla a ve vysoké rychlosti vyjel s vozidlem vpravo mimo komunikaci. Ve smyku jel vůz po břehu silničního příkopu několik metrů, následně vyjel zpět na komunikaci, přejel celou šíři vozovky a vyjel do levého silničního příkopu. Tam narazil do svahu, tím byl odmrštěn zpět na komunikaci, kde se otočil na střechu. Neznámý řidič z místa nehody utekl a vozidlo nechal havarované v jízdním pruhu komunikace,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Jiroušová.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené nehodě, jež by napomohly jejímu řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.