Šance vidět Ligu mistrů. V úterý půjdou do prodeje zbylé vstupenky na CSKA Moskva

Do Plzně po pěti letech míří ruský tým CSKA Moskva, první utkání skupinové fáze UEFA Champions League se odehraje už 19. září. V úterý 11. září pak Viktoria spouští volný prodej vstupenek právě na toto utkání.

Až do sobotních 20 hodin mohli držitelé permanentních vstupenek využívat svých rezervací na balíčky vstupenek na všechna tři domácí utkání ve skupinové fázi Ligy mistrů.

Balíčky na všechny tři zápasy do volného prodeje již nemohou být uvolněny, jedinou možností, jak zakoupit vstupenky po ukončení předprodeje balíčků pro permanentkáře, tak budou jednorázové vstupenky. V úterý 11. září začne prodej pouze na zápas s CSKA Moskva (výkop 19. září, 21:00). „Je to z toho důvodu, že kvóta pro prodej balíčků bude po ukončení předprodeje s největší pravděpodobností vyčerpána. Na zápas s Moskvou však UEFA nevyužije všechna místa z kvót, na které má nárok, díky tomu se nám tedy podaří uvolnit jednorázové vstupenky na tento zápas,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík. Do volného prodeje půjde několik set vstupenek. „V případě, že se naskytne možnost uvolnit další místa, budeme o tom s předstihem opět informovat,“ říká mluvčí klubu.

Prodej bude zahájen v úterý 11. září v 9:00 a poběží pouze na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny až do 17:00. Stejně tomu bude i další dny až do vyprodání, o všem budeme informovat v průběhu dle aktuální situace. Vstupenky si nebude možné zakoupit online či na prodejních místech Plzeňské vstupenky. Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 5 vstupenek.

Začátek případného volného prodeje na zápasy s Realem Madrid a AS Řím bude ovlivněn stejným faktorem jako u CSKA, začne tedy v případě, že UEFA nevyčerpá všechna alokovaná místa. „V tomto případě bychom fanoušky samozřejmě opět informovali s dostatečným předstihem,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

CENY VSTUPENEK
I. kategorie: 1 700,-
II. kategorie: 1 250,-
III. kategorie: 950,-
IV. kategorie: 700,-