Rodenstock testuje zrak na Klatovsku. Víte, jak jste na tom?

foto: Rodenstock

Optické klamy a hry pro děti i dospělé, testy zraku, ukázky slunečních i dioptrických brýlí i brýlových čoček Rodenstock, a drobné dárky, jako jsou hadříky na čištění brýlí z mikrovlákna nebo třeba reflexní pásky. To vše na vás čeká při letní roadshow s názvem Zaostři na vlastní oči, kterou rozjela společnost Rodenstock, jež je expertem v oboru výroby brýlí a brýlových čoček.

foto: Rodenstock

Společnost Rodenstock spustila projekt Zaostři, v rámci kterého rozjela svoji letní roadshow Zaostři na vlastní oči, zaměřenou na testování zraku a nabídku pracovních míst. Od června do září můžete potkat promo vůz s hosteskami na Klatovsku a okolí po obcích i kulturních akcích. Na několika zastávkách vám zástupce společnosti Rodenstock zkontroluje zrak pomocí speciálního přístroje nebo vizážistka doporučí vhodný typ brýlí pro váš obličej. Máte také možnost se vyfotit v optickém klamu červí díra. Aktuální seznam zastávek roadshow naleznete na Facebooku Zaostři.cz

Rodenstock je předním německým výrobcem brýlových skel a obrub. Společnost založil v roce 1877 Josef Rodenstock. Na celém světě firma zaměstnává přibližně 4 900 osob a je zastoupena ve více než 85 zemích prostřednictvím obchodních dceřiných společností a distribučních partnerů. Největší pobočkou je Rodenstock Klatovy.

PR