Rockeři podpoří rodiny pečující o postižené děti

foto: metallicaberoun.cz

revival festČtyři české špičkové revivalové skupiny vystoupí na charitativním koncertě na Ranči Šídlovák v Plzni. Přijďte si poslechnout rockové pecky od takových legend jako jsou Rammstein, Kiss, Iron Maiden a Metallica. Výtěžek benefiční akce podpoří centrum rané péče Motýl pomáhající rodinám s postiženými dětmi. Revival fest Plzeň 2016 se koná v pátek 26. srpna. Vstupenku je možné zakoupit v předprodeji za 180 korun, na místě bude stát 220 korun.

Nezisková organizace Motýl působí v Plzni už od roku 2004. Součástí jejích služeb je i raná péče, kdy odborní pracovníci pomáhají rodinám vychovávajícím postižené děti od narození do sedmi let věku. „Vybrané prostředky budou rozděleny podle potřeb centra na nákup terapeutických a relaxačních pomůcek pro děti s těžšími typy onemocnění, dále na pořízení speciálních kalhot na přístrojovou lymfodrenáž a dovybavení  centra  nástroji pro rozvoj jemné motoriky a zklidnění dětí,“ upřesňuje cíl benefice Michal Boháček z pořádajícího Spolku Kukačky, z. s.

Akci podporuje stejně jako v loňském roce Úřad městského obvodu Plzeň 1. „Propojení drsných rockerů a dobré věci se osvědčilo a jsem rád, že pokračuje i nadále. Rodiny pečující o postižené děti jsou ve velmi složité situaci, která je náročná psychicky, fyzicky, společensky i finančně. Každá pomoc pro ně je tak velmi důležitá,“ říká starosta MO Plzeň 1 Mgr. Miroslav Brabec.

Revival fest Plzeň 2016:

METALLICA REVIVAL BEROUN / 16.30

IRON MAIDEN  – REVIVAL PRAHA / 18.00

KISS CZECH COMPANY / 19.30

RAMMSTEIN – TRIBUTE SHOW / 21.00