Řidiči ujeli od nehod. Policisté po nich marně pátrají

ilustrační foto / plzen.cz

Tachovští dopravní policisté hledají svědky dvou nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku.

První nehoda se stala 7. července letošního roku kolem 17:35 hod. na silnici II. třídy číslo 198 u obce Třemešné. „Od obce Nová Ves ve směru na Železnou jel dosud neznámý řidič s blíže nezjištěnou dodávkou bílé barvy. Při míjení se s protijedoucím osobním vozidlem značky Opel nejel řidič dodávky řádně u pravého okraje komunikace a bočně narazil do levého zpětného zrcátka protijedoucího Opelu. Neznámý řidič na místě nezastavil a pokračoval dál v jízdě,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušová.

Ke druhé nehodě 11. srpna letošního roku mezi 12:15 a 14:30 hod. v obci Kladruby. „Na parkovišti u místního kláštera poškodil dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zaparkované osobní vozidlo Škoda Fabia a z místa odjel, aniž by si splnil svoji zákonnou povinnost,“ upřesnila Jiroušová.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.