Řidič způsobil nehodu a ujel. Muž z druhého auta zůstal zraněný

ilustrační foto

Policisté pátrají po neznámém řidič, který v Meclově na Domažlicku vjel částečně do protisměru, a střetl se protijedoucím nákladním vozidlem. Od dopravní nehody ujel. 

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, k níž došlo dne 7. ledna 2019 v 17:00 hodin na silnici II. třídy č. 193 mezi obcemi Domažlice a Horšovský Týn v katastru obce Meclov. „Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jel od Domažlic na Horšovský Týn, při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou vjel částečně do protisměru, kde se levým zpětným zrcátkem střetl s protijedoucím nákladním vozidlem tovární značky Suzuki Grand Vitara. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče vozidle Suzuki. Neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě a z místa ujel,“ popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.