Řidič se pohádal s chodcem přímo ve vozovce. Policisté hledají svědky

Ilustrační foto

Na přechodu v ulici Otýlie Beníškové došlo 17. února 2019 v 16:30 hodin k hádce řidiče a chodce. Policisté pátrají po svědcích i po chodci.

„Řidič osobního vozidla tovární značky Jeep Grand Cherokee červené barvy s vozem zastavil v důsledku situace vzniklé v silničním provozu na přechodu pro chodce, před kterým stál dosud nezjištěný chodec. Řidič vozidla následně s vozem couvl a došlo ke střetu s chodcem, který v danou dobu uvedený automobil obcházel v jeho zadní části. Poté řidič z vozidla vystoupil a následně došlo ke slovní rozepři mezi oběma účastníky silničního provozu,“ popsala policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Chodec byl muž střední postavy vysoké do cca 180 cm, velmi krátce střižené vlasy. V době incidentu si na zádech s sebou nesl batoh tmavé barvy. S největší pravděpodobností mluvil česky.

„Dopravní policisté tímto žádají případné svědky této události a zejména chodce, který se v danou dobu pohyboval na daném místě, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním incidentu v dopravě,“ dodala Hokrová.