Real Madrid? Nemáme slov, těšili se fotbalisté Plzně z losu

ilustrační foto: FC Viktoria

Když se dozvěděli, že je osud svedl do skupiny k Realu Madrid, vypuklo u fotbalistů FC Viktorie Plzeň nadšení. Valná část týmu si právě tohoto soka přála.

„Jsem spokojený, hodně jsem si přál Real Madrid a máme ho. Opravdu se hodně těším, je to asi nejlepší mužstvo, které jsme mohli dostat. Bude to splněný sen. Celkově je skupina velice lákavá, AS Řím minulý rok vyřadil Barcelonu, Real třikrát v řadě vyhrál Ligu mistrů,“ prohlásil záložník Roman Procházka, který si nejprestižnější soutěž zahraje poprvé v životě.

První zápasy v Champions League čekají i na Jana Kopice. „S losem můžeme být spokojeni. Pro mě tam byly i lepší skupiny, třeba ta s Juventusem, ale i na tuto se moc těším. Hlavně na zápas na Santiago Bernabeu, tam se nehraje mockrát za život, možná jednou. Doufám, že si to s kluky užijeme,“ podotkl.

Těžký úkol v podobě uhlídat Benzemu či Balea stojí před stoperem Luďkem Pernicou. „K losu ani nemám slov. Real, to je něco skvělého. Moc se na to těším, samozřejmě i diváci se už nemohou dočkat, je to paráda. Jako asi všichni jsem při losu cítil nervozitu, ale když jsem viděl, že jdeme do skupiny G, byla to nádhera,“ prohlásil.