Ráj nejen pro nevěsty – Svatební salon Violet

Svatební salon Violet nabízí zapůjčení svatebních a společenských šatů nejrůznějších barev, střihů a velikostí, pánských obleků a také doplňkového sortimentu pro nevěsty a družičky. Salon získal v roce 2015 1. místo v soutěži Nevěsty na zámku, při soutěžní přehlídce svatebních šatů na zámku Lužany.

violet018Veškeré svatební šaty, které v salonu naleznete, vynikají precizním provedením a svou jedinečností. Na výběr jsou zde desítky šatů nejrůznějších značek, barev, typů a střihů, takže si každá žena přijde na své. Vybírat můžete ze široké škály velikostí od 34 do 50 a vybrané šaty vám pak zdarma upraví přesně na míru tak, aby vám co nejlépe seděly a vy jste se ve svůj svatební den cítila co nejlépe. V ceně půjčovného salon nabízí také zapůjčení spodničky, která vytvoří krásný tvar svatebních šatů, dále zapůjčení obalu na šaty, závoje dle vašeho výběru a dokonce 50% slevu na výběr společenských šatů, které využijete v pozdějších hodinách vašich oslav. Další bonus, který svatební salon Violet nabízí je slevová poukázka na další nákup.

Pokud si chcete domluvit zkoušení šatů, kontaktujte majitelku salonu Kristýnou Bradovou na čísle 728 018 649. Na stránkách www.salon-prestice.cz můžete vyplnit přímo kontaktní formulář a najít veškeré potřebné informace.

violet005Kromě šatů naleznete v salonu i doplňkový sortiment. Zapůjčit si tak můžete svatební bolerka a kožešinky, které oceníte pokud se vdáváte v chladnějších dnech nebo v kostele. Dokonalou nevěstu z vás udělá závoj, čelenka či korunka a v neposlední řadě si zde můžete zapůjčit i kabelky, pompadůrky nebo svatební deštník. Ke každé nevěstě neodmyslitelně patří také šperky, které si zde můžete vybrat a zakoupit, aby přesně ladily s vašimi šaty. Kromě šperků nabízí salon k prodeji i svatební podvazky, punčošky, rukavičky, ale také stahovací a spodní prádlo. Zakoupit si zde můžete i ozdoby a květiny do vlasů, které se budou nejvíce hodit k vašemu svatebnímu outfitu. Vše si tedy můžete dokonale sladit na jednom místě.

Salon Violet mimo jiné nabízí i zapůjčení šatů pro družičky a mládence a to již od 2 měsíců věku. Dívčí šatičky a chlapecké obleky si zde můžete zapůjčit za velmi přijatelné ceny. Majitelka salonu poskytuje také líčení nevěsty a výzdobu svatebního vozu.

Stejně tak jako svatební šaty nabízí salon Violet společenské šaty na maturitní plesy, taneční kurzy a další významné společenské události. Společenské šaty zde naleznete také ve všech možných typech a barvách. Dlouhé šaty jsou v nabídce ve velikostech 36 – 44. Krátké šaty pak ve velikostech 34 – 44. Vybrané společenské šaty vám opět upraví na míru zcela zdarma.

Ceny půjčovného najdete na internetových stránkách salonu.

Svatební salon Violet najdete nedaleko Plzně, v Přešticích na Masarykovo náměstí.

Otevírací doba je pondělí až pátek 14 – 17 hodin, v sobotu 9-12, v neděli a o svátcích po domluvě.

V případě jakýchkoliv dotazů a přání se obraťte na mail  info@salon-prestice.cz, slečna Bradová vám ráda pomůže se svatebními přípravami.