První Svatební korzování nadchlo nejen budoucí nevěsty

foto: Jitka Irová

V neděli Plzeň prožila první ročník netradičního svatebního veletrhu s názvem Svatební korzování. Přestože se jednalo o novinku, návštěvnost byla nad očekávání vysoká. Organizátorky připravily zajímavou atraktivní akci, která nadchla nejen vystavovatele, ale především návštěvníky. Zpravodajský portál Plzeň.cz byl mediálním partnerem veletrhu.

svatebni korzovani__MG_4599Snubní prsteny, svatební šaty, výzdoba svatební tabule, vizážistky, dortíky, svatební menu, výslužky, svatební oznámení, jmenovky – jednoduše vše důležité, co pro přípravy a samotnou svatbu snoubenci potřebují. To vše bylo na svatebním veletrhu prezentováno. Nechyběl také například stánek se službou pouze pro ženy – Dámská jízda.

Na své si přišly nejen nevěsty a ženichové. Program byl rozmanitý. Mimo klasické modní přehlídky byly pro návštěvníky přichystány poutavé přednášky, barmanská show a nechybělo divadelní představení. Vše podtrhli DJ Poeta z Radia Spin a moderátor veletrhu Stanislav Jančík.

Pro návštěvníky bylo připraveno také losování o nádherný cenný šperk s diamantem od společnosti Lucy Diamonds, z jejíž dílny byly například vyrobeny korunky pro Českou Miss.

Další fotografie najdete zde.