Příležitost pro zdravotně postižené

ilustrační foto

Úřad práce ČR ve spolupráci s městem Rokycany pořádá dnes  Burzu práce pro osoby se zdravotním postižením. V  zasedací síni Triana v prostorách Městského úřadu v Rokycanech bude přítomno nejméně 15  vystavovatelů.

Ti si připravili nabídky různých pracovních pozic, které vyhovují lidem, kteří mají nějaké zdravotní omezení pro výkon práce. Dále budou k dispozici  i informace  o ostatních aktivitách – možnosti dalšího vzdělávání, rekvalifikace  apod.

Na nádvoří radnice budou připraveny  venkovní  expozice – stánky  firem  RETAXA  PROFESSIONAL, AV institutu, Okresní charity Rokycany a společnosti Možnosti tu jsou  s praktickými ukázkami výrobků zaměstnanců se zdravotním postižením.  K nahlédnutí bude například vozidlo s upraveným řízením pro vozíčkáře a  s dalšími pomůckami,  ale  také sociální automobil.

Po celou dobu výstavy zde bude fungovat výjezdní pracoviště Porady Národní rady  osob se zdravotním postižením ČR. Zájemci o pracovní nabídky jsou  zváni v době od 9.30 do 13.30 hodin. Burza končí ve 14,00 hodin. Vstup na Burzu práce pro osoby se zdravotním postižením je zdarma pro všechny návštěvníky.