Při předjíždění způsobil nehodu. Viník ujel, policisté shání řidiče s kamerou v autě

Řidiče, kteří projížděli 17. srpna kolem 18:45 po silnici 187 ve směru na Kolinec na Klatovsku, hledají policisté. Zejména jim mohou pomoci ti s kamerou ve vozidle.

„V 18:45 neznámý řidič jel s nezjištěným vozidlem od obce Hrádek u Sušice na Kašovice a na přímém úseku předjížděl osobní automobil značky Škoda Fabia v době, kdy v protisměru jelo další vozidlo. Neznámý řidič při předjíždějícím manévru narazil pravou zadní části vozidla do levé přední části předjížděného vozidla Škoda Fabia, z místa ujel. Na poškozeném vozidle Škoda Fabia došlo k poškození předního nárazníku a levého předního blatníku. Podle dosavadního šetření bylo vozidlo menší velikosti světlé nebo stříbrné barvy,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech nehodu stále šetří a shání svědky. Pomoci by mohly i záznamy z kamer v autech projíždějících řidičů. „Není vyloučeno, že daným úsekem v uvedenou dobu projížděl jakýkoli řidič s vozidlem, ve kterém měl v činnosti záznamové zařízení. Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250,“ dodává policejní mluvčí. Informace přijmou policistů i mailem na adrese kt.di.podatelna@pcr.cz.