Prestige jsou zpět v módě! Široký sortiment v mnoha barvách už i v Plzni

Prestige už nejsou obuví, kterou si všichni spojují s dobou komunismu. Prestige dnešní doby se těm prvním už vůbec nepodobají, jsou moderní, barevné, vysoké , nízké. Firma, ale samozřejmě nezapomíná na své staré stálé zákazníky a vyrábí a nadále klasiku, kterou známe všichni.

Prestige v dnešní době opouští výrobní linku v novém designu, který navrhl italský návrhář Claudio Franco, kterému se povedlo Prestige osvěžit novým prvkem u bočních pásků. Obuv je vhodná pro použití pro volný čas, turistiku, rekreační sport a pro práci. Je pohodlná, zaručuje vysoký komfort při nošení. Pro větší bezpečnost na silnicích je na patě použita reflexní značka Moleda.

plzen_cz_dětská prestižkaPrestige jdou  s dobou. V roce 2010 firma Moleda prodala miliontý pár Prestige a  světu představila mladistvou a barevnou tvář prestižek v rámci projektu „Přiznej barvu!“. Zpočátku šlo o zábavu při vybarvování prestižek, postupně se však jejich designová laboratoř začala plnit nádhernými návrhy. Vyzvali ty nejtalentovanější návrháře, aby své modely přihlásili do soutěžního klání. Nejúspěšnější pár pak hrdému návrháři vyrobili jakožto vítěznou trofej, a tak se do světa vydaly první páry pestrobarevných prestižek. Soutěž vzbudila vlnu zájmu a nadšení a od jara 2010 firma nabízí výrobu barevných prestižek na zakázku.

Pokud jste tedy zvědaví a zajímá vás nová tvář prestižek máte jedinečnou možnost zakoupit si je už i v Plzni. Plzeňská firma ATOS Plzeň s.r.o. totiž otevírá v Plzni svou další prodejnu, kde si můžete mnoho druhů obuvi jak prohlédnout tak i objednat a to vše za příznivé ceny.

Široký sortiment sportovní a trekové obuvi.
Adresa : Prodejna ATOS Plzeň s.r.o.
             Farského 17
             301 00 PLZEŇ
             tel. 373 323 169 , email : farskeho@atos-plzen.cz