Předvelikonoční inspirace už nyní

Už se nemůžete dočkat Velikonoc? Pak máme pro vás skvělý tip!  Vydejte se do Zbiroha, kde v budově stálého  místního kina už od zítřka máte možnost navštívit předvelikonoční výstavu.

Připravili ji, jako už tradičně, místní ženy, a tak je opravdu na co koukat a odkud brát inspiraci. Pokud se nechcete jenom dívat, ale také přímo zúčastnit se, tak si musíte pospíšit, protože příjem ručních prací na výstavu probíhá právě v tuto chvíli až do večera. Vlastní výstava pak odstartuje už zítra 8. dubna od 9 až do 17 hodin

Ten, kdo přijde, určitě neprohloupí, protože uvidí jednak klasické velikonoční výrobky, jako jsou například kraslice, jednak výstavku ručních prací s jarními a velikonočními motivy, různě zdobenou a tvarovanou keramiku, ale také košíkářské výrobky,“ uvedl Petr Herynek z Informačního centra Mikroregionu Zbirožsko.

Podle jeho slov je o výstavu každým rokem nebývalý zájem, už i proto,  že se návštěvníci seznámí s různými technikami zdobení vajec, mohou ochutnat sváteční sladkosti a pokud je nějaký výrobek opravdu zaujme, mohou si ho na místě také zakoupit. Výstava potrvá až do soboty 12. dubna, v tento den však pouze do 12 hodin.

Jan Malý

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here