Před zápasem bychom remízu brali, teď zamrzí, hodnotil plzeňský Kantner

Měli skvěle našlápnuto, vedli 3:0, nakonec ale hokejisté Škody Plzeň v prvním čtvrtfinále Ligy mistrů remizovali ve švédské Skelleftea 3:3. Výborným výkonem se prezentoval mladík Matyáš Kantner, jeden gól dal, na další přihrál. „Před zápasem bychom remízu brali,“ přiznal.

Jak hodnotit utkání, kde vedete o tři branky a nakonec jen remizujete?
Bylo velmi těžké. Měli jsme dlouhý den, dlouho jsme byli na cestě. Úvod zápasu se nám povedl, první dvě třetiny jsme odehráli slušně. Pak na nás ale nastoupili a my jsme toho už moc neměli.

Před zápasem byste asi remízu brali..
Souhlasím. Když ale vedeme po dvou třetinách 3:0 a nakonec remizujeme, tak to zamrzí. Skelleftea je ale výborná, skvěle bruslí, dobře nás dohrávali. Ale myslím si, že jsme nepropadali.

Po delší době jste se gólově prosadil..
Bylo to kuriózní. Povedlo se mi vybojovat puk, jel jsem sám a polovina branky byla prázdná, akorát jsem netrefil napoprvé puk. A dorážka? Ta nepochopitelně skončila v bráně. Jsem za první gól v této sezóně v Plzni rád.

Věříte, že jste protrhl svoji střeleckou smůlu?
Doufám. Od 26. července, kdy byl první zápas, do 4. prosince nedat gól, to je ubíjející.