Prázdniny na Boleváku si užily tisíce lidí. Podívejte se na video

Foto: Marie Osvaldová

AKTUÁLNÍ INFORMACE o akcí Město her aneb Prázdniny na Boleváku >>> Město her aneb Prázdniny na Boleváku aktuální letošní program

Sobotní den na Velkém boleveckém rybníku patřil tradiční akci Město her aneb Prázdniny na Boleváku. Na ní dorazily tisícovky návštěvníků.

DSC_0119Na akci postupně vystoupila skupina Pestalozzi, Pavel Callta, kapela ze Šumperku O5 a Radeček, která také zahrála své velké hity Vloupám se a Praha a Eddie Stoilow – Skokani roku 2012 v anketě Český slavík.

Celému hudebnímu bloku předcházel už program zaměřený především na děti, který nabídnul divadelní, taneční a hudební vystoupení. „Příjemně nás překvapilo, že na divadlo dorazilo tolik lidí,“ pochvaloval si za organizátory (Euronova Group) Tomáš Melč. Připraveny byly zábavné atrakce, například autodrom nebo skákací hrad, nechyběly soutěže o zajímavé ceny. Na návštěvníky samozřejmě čekalo množství stánků s dobrým jídlem a pitím. Závěr pak patřil několikaminutovému ohňostroji. Město her aneb Prázdniny na Boleváku moderovala dvojice Patricie Solaříková a Aneta Krejčíková.

Více fotografií najdete zde.