Nabídka práce

přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. hledá do svého týmu ŘIDIČE SERVISNÍHO VOZIDLA pro pobočku Plzeň - Tymákov

Náplň práce:
doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům
předání a seznámení zákazníků se zařízeními
důkladné provádění servisních prací (odsátí fekálií ze sběrného tanku, umytí celé toaletní kabiny, doplnění provozních náplní)

Požadujeme:
řidičský průkaz C (nabízíme pomoc se získáním Profesního průkazu a s rozšířením o skupinu E)
praxe v řízení nákladního vozidla
vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:
pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení a náborový příspěvek 10.000 Kč
místo výkonu práce – obec Tymákov, okres Plzeň-město
Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové a životní pojištění, kartu MultiSport, finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích

V případě vašeho zájmu, životopis prosím zašlete na adresu: prace@toitoi.cz
Více informací: 728 565 557