Nabídka práce

přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

Obchodní zástupce ZAK TV, Plzeň TV a PLZEŇ CZ

TV ZAK hledá do svého týmu v Plzni posilu. Máte chuť působit v oblasti reklamy a médií. Hledáme osobnost, která chce pracovat v zajímavém segmentu, potřebuje ke své práci úspěch a je motivována finanční odměnou. Není třeba mít zkušenost v oblasti reklamy a médií, požadujeme zejména příjemné vystupování, obchodního ducha a chuť něčeho dosáhnout.

Požadujeme:
• příjemné a sebevědomé vystupování
• prokazatelné obchodní zkušenosti s tahem na bránu
• schopnost týmové práce
• aktivní přístup
• zkušenost s obchodní činností v médiích vítána
Pracovní náplň:
• práce se stávajícími zákazníky firmy v reklamní a mediální oblasti
• vyhledávání nových zákazníků
• mediální poradenství u zákazníků
Nabízíme:
• zázemí silné společnosti
• zajímavou odměnu závislou na vykonané práci – fixní plat + provizní složka
• možnost seberealizace
• komplexní systém vzdělávání a tréninků
• místo pracoviště Plzeň
• nástup možný ihned

Životopis zasílejte: prace@euronovagroup.com