Nabídka práce

přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - modelování mechanických soustav a technologických procesů

Pracovní náplň:
- příprava a vyhodnocení úloh pro tyto oblasti: statika, dynamika, teplo včetně sdružených úloh
- výpočtové modelování vybraných technologických procesů (tváření, hluboké tažení apod.)
- příprava, aktivní účast a vyhodnocení experimentů (znalost DIC výhodou)
- kontrola a prezentace výsledků
- aktivní publikační činnost a podávání nových projektů

Požadavky:
- VŠ vzdělání v oblasti strojírenství se zaměřením na mechaniku kontinua
- znalost základů FEM programů a modelování
- znalost FEM programu ABAQUS, MARC, DEFORM, AUTOFORM je výhodou
- znalost programování v C, C++, FORTRAN a PYTHON je výhodou
- ochota kontinuálního sebevzdělávání v oboru a osvojování nových postupů
- schopnost samostatného logického uvažování a řešení úkolů
- pečlivost, důslednost, příjemné a profesionální vystupování
- AJ, příp. NJ výhodou
- řidičský průkaz – sk. B

Nabízíme:
- zázemí dynamicky se rozvíjející výzkumné firmy
- atraktivní pracovní náplň
- zajímavé mzdové podmínky
- pružnou pracovní dobu
- týden dovolené navíc
- věrnostní benefity
- další zaměstnanecké výhody
- možnost odborného růstu

Lokalita: Dobřany, Plzeň-jih

Typ pracovního poměru: HPP

Termín nástupu: ihned

Kontakt: Antonín Prantl: 377 197 320, antonin.prantl@comtesfht.cz
Ivana Krausová: 377 197 311, Ivana.krausova@comtesfht.cz