Nabídka práce

přihlásit jako firma Manuály

Přihlásit firmu

VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK V OBLASTI TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ A TVÁŘENÍ

Pracovní náplň:
- řešení střednědobých vývojových projektů zaměřených na tváření kovů

Požadavky:
- VŠ vzdělání v oboru strojírenství (ideálně metalurgie, materiálové inženýrství apod.) vhodné i pro studenty
- znalost práce na PC (MS Office, základní obsluha CAD softwarů)
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou
- schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, zájem o moderní technologie

Nabízíme:
- zajímavou práci v příjemném prostředí
- pro studenty možnost práce na zkrácený úvazek, pomoc s bakalářskou/diplomovou prací
- dobré platové podmínky
- možnost získávat nové poznatky při řešení atraktivních projektů
- možnost odborného a jazykového vzdělávání na náklady firmy
- týden dovolené navíc
- po odpracování 2 let příspěvek na penzijní a životní pojištění

Lokalita pracoviště:
Dobřany, Plzeň-Jih

Typ pracovního poměru:
HPP
Termín nástupu:
ihned

Kontakt:
Ing. Michal Duchek: 377 197 330, michal.duchek@comtesfht.cz
Ivana Krausová: 377 197 311, ivana.krausova@comtesfht.cz