Pozor! Zbývají poslední vstupenky na sobotní Souboj Titánů

Souboj Titánů

17. listopadu 2018 se v plzeňské sportovní hale TJ LOKOMOTIVA na Slovanech se odehraje akce, která se může pyšnit tradičně skvělou, atraktivní mezinárodní FIGHT CARD, korunovanou exkluzivní pyramidou ve váhové kategorii -91 kg se zástupci České republiky, které už ze Souboje Titánů znáte –  trojnásobný mistr Evropy IFMA Jakub KLAUDA a Cyril POHL, Adam Audy. Dalšími účastníky této exkluzivní podívané budou zahraniční gladiátoři z  Německa, Polska, Běloruska, Turecka nebo Španělska. 

Předprodej vstupenek:

Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po – Pá: 7:00 – 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

Souboj Titánů také nabídne „Title super -heavyweight C.M.T.A.“ o profesionální titul mistra ČR v Muay thai v supertěžké váze mezi Michalem Raissingerem (Spejbl Gym Praha ) a Michalem Janáčkem (Gladiators gym České Budějovice). O tomto zápasu najdete podrobnosti zde.

Hala Lokomotivy se otevře v 18 hodin, slavnostní galavečer odstartuje v 19 hodin. Program Souboje Titánů a obsazení jednotlivých zápasů si přečtěte tady.