Poznáte tohle kolo? Bylo ukradeno

Prozatím neznámý pachatel před prodejnou odcizil kolo, na kterém ujížděl Plzní. Policisté pátrají po jízdním kole a pachateli a hledají svědky, kteří by pomohli k objasnění případu.

„Lupič využil 4. července kolem půl 1 odpoledne chvilkové nepozornosti majitelky bicyklu tovární značky SCOTT SPARK, velikost rámu S, černé barvy s reflexními popisky a nezabezpečené jízdní kolo před prodejnou potravin v Tylově ulici odcizil,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová s tím, že podle zjištěných informací se měl pachatel pohybovat na odcizeném jízdním kole a od prodejny odjíždět směrem k ulici Skrétova, Kardinála Berana a dále neznámo kam. „Policisté v rámci objasňování případu získali mimo jiné fotografie odcizeného bicyklu,“ dodala mluvčí

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pohybu nebo výskytu zachyceného jízdního kola na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.