Policisté se chystají na Pilsner Fest, řidiče čekají dopravní omezení

S řadou dopravních omezení v centru města musí v sobotu občané i návštěvníci Plzně v souvislosti s Pilsner Festem.

„S ohledem na tuto akci žádáme občany i návštěvníky Plzně, aby respektovali dopravní značení, pokyny policistů a všech začleněných subjektů, kteří se podílejí na hladkém průběhu celé kulturní akce, a aby dbali na vlastní bezpečnost,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová.

  • uzavírka (částečná) silnice I/26 (ul. U Prazdroje, Tyršova) – omezení provozu v pravém jízdním pruhu ve směru do centra města, v úseku cca od křižovatky silnice I/26 (ul. U Prazdroje) s místní komunikací (ul. Lobezská) po křižovatku silnice I/26 (ul. Tyršova) s místní komunikací (ul. Fügnerova)
  • uzavírka (částečná) silnice I/20 (ul. Sirková) – omezení provozu prostředního jízdního pruhu ve směru do centra města, v místě křižovatky silnice I/20 (ul. Sirkova) s místní komunikací (ul. Pražská) a silnici I/26 (ul. U Prazdroje) ve směru do centra města
  • parkoviště u hlavní brány do pivovaru Prazdroj  – vyblokování parkovacích stání po obou stranách celého parkoviště

Náměstí Republiky– vyblokování parkovacích stání v úseku mezi ulicemi: Bedřicha Smetany – Františkánská – parkovací stání podél plochy náměstí, včetně vyhrazených parkovišť a zásobovacího boxu dále ulice Zbrojnická – Pražská – vyblokování všech parkovacích stání včetně zásobovacího boxu – pravá strana a stejně tak ulice Solní – Prešovská, kde jsou navíc ještě vyblokovány parkovací stání podél plochy náměstí – levá strana.

V termínu od 30. září 2019 do 6. října 2019 – náměstí Republiky – vyblokování parkovacích stání na parkovací ploše náměstí před budovou radnice („MIMO SVATBY“).

Pražská ulice, 5. října 2019 – vyblokování parkovacích stání v úseku mezi ulicemi Perlová – náměstí Republiky.

Dřevěná ulice, 5. října 2019 – vyblokování parkovacích stání v celém úseku.

Prešovská ulice, 5. října 2019 – vyblokování parkovacích stání po levé straně v úseku od ulice Sedláčkova k náměstí Republiky.

Dominikánská ulice, 5. října 2019 – oboustranné vyblokování parkovacích stání v úseku mezi ulicemi Veleslavínova – náměstí Republiky (MIMO VOZIDLA S POVOLENÍM)