Policisté pátrají po dvou řidičích, kteří ujeli od nehod

ilustrační foto / plzen.cz

Tachovští dopravní policisté hledají svědky dvou nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku.

První nehoda se stala z 11. na 12. listopadu letošního roku u obce Boněnov. Ve směru od obce Výškov na Boněnov jel dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem. „Z dosavadního šetření je zřejmé, že nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a dopravně technickému stavu komunikace, vyjel vlevo do silničního příkopu, kde narazil do dopravní značky označující konec obce Boněnov. Řidič si nesplnil svoji zákonnou povinnost a z místa ujel,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušová.

Druhá nehoda se stala 12. listopadu mezi 13. hodinou a 13:30 v Tachově v Hornické ulici. „Na parkovišti u městského úřadu poškodil dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem levý zadní roh zaparkovaného osobního vozidla značky Peugeot 206 a z místa nehody ujel,“ sdělila policejní mluvčí.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.