Policie v souvislosti s krádeží 100 tisíc pátrá po dvou osobách. Nepoznáte je?

foto: Policie ČR

Plzeňští kriminalisté vedou prověřování v trestní věci přečinu krádeže a pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který měl dne 29. září 2017 v době od 4:15 do 4:50 v Plzni, v centru města, v nonstop baru násilím překonat zabezpečení pokladničky rulety a z této měl odcizit finanční hotovost ve výši 112 900 korun.

Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycen pohyb dvou osob – muže a ženy, které se v tu dobu nacházely v uvedeném objektu. Do současné doby se nepodařilo uvedené osoby ustanovit. Tyto osoby by mohly poskytnout důležité svědectví a velkou měrou přispět k objasnění případu.

Osoba č. 1: jedná se o muže ve věku okolo 40 let, silnější postavy. Oděn do tmavého trika, tmavé bundy a tmavých džínových kalhot. Obutý do tmavých bot. Na hlavě má kšiltovku červené barvy s tmavým kšiltem.

Osoba č. 2: jedná se o ženu ve věku okolo 30 let, střední postavy. Má dlouhé černé vlasy. Oděna do růžového trika a tmavé bundy. Obuta do bot bílé barvy.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.