Policie Modrava na obrazovkách třetí a poslední!

foto: archiv Policie Modrava, TV Nova

Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, Filip Tomsa, Michal Holán, Jana Boušková, Táňa Medvecká a celá řada dalších herců se opět usadila na Šumavě. Začalo totiž natáčení třetí řady veleúspěšné série Policie Modrava. V nádherné přírodě kolem Kašperských Hor, Annína, Sušice, Modravy se budou odehrávat příběhy, které policejní tým kapitánky Vinické bude muset řešit.

„Potřetí a zároveň naposledy jsme rozjeli natáčení. A přejeme si hlavně to, aby nám vycházelo počasí. Diváci se mohou těšit jak na ‘staré známé’ tváře, tak i na nové,” prozradil režisér seriálu Jaroslav Soukup.

„Já se na to opravdu moc těším. Je to vždycky skvělá parta, super zážitky. Ale teď mě mrzí, že na pár měsíců, i když s přestávkami, budu od mé krásné Anie a malého Míši,” prozradil Rozhledu herec a dabér Michal Holán, který v Policii Modrava hraje policistu Jáju “Jasnačku”.

Diváci si ale na dalších osm dílů příběhů ze Šumavy budou muset počkat. Na televizní obrazovce se objeví až v příštím roce. Štáb bude natáčet do října, pak projde seriál střihem a dalšími úpravami v postprodukci. Půjde opět o skvěle odvedené díly pravé šumavské kriminálky, která se u diváků stala tolik oblíbená, a díky které míří na Šumavu každoročně o mnoho tisíc turistů více. Ti chtějí vidět, kde seriál vznikal a vzniká. Zároveň zde také stoupl enormně zájem o nemovitosti, i o ty, které se v minulých sériích objevily.