Pojďte se o jarních prázdninách bát do plzeňského Muzea strašidel

foto: Muzeum strašidel

Pokud tápete, co podniknout s vašimi ratolestmi, kterým právě začaly tento týden vytoužené Jarní prázdniny, v Muzeu strašidel se o vás tamní příšerky dobře postarají. Muzeum navíc nedávno prošlo rekonstrukcí a nabízí tak nové atrakce. My vám přinášíme několik tipů na speciální programy v tomto týdnu, tak čtěte dál.

Muzeum strašidel je situováno na západní straně náměstí Republiky, v samém centru města Plzně a to přímo v hotelu Central. Mnozí z vás už jistě vědí. V 16. století zde stál hostinský dům. V jeho původním sklepení se nachází ono muzeum, které je doslova protkáno pověstmi, pohádkami, tajemnými bytostmi a strašidly. Nemusíte se však strachovat, že byste odcházeli rozčarovaní, zdejší kouzelný svět divů vám vykouzlí úsměv na rtech! S nadsázkou nahlédnete do zapomenutých časů staré Plzně a jejího okolí. Bájný kníže Radouš, vodníci, čarodějnice, Saracénský čert, ohnivý pes, draci a jiná havěť nestoudná bezpochyby patří k našemu kraji pod Radyní.

V úterý 20.2. vás od 15 hodin čeká Tvořivá dílnička, kdy si během pohádkového tvoření každý může odnést svůj výrobek domů. Ve středu 21.2. v čase od 10 do 17:30 si mohou vaše děti trochu lámat hlavičky a chytře zapřemýšlet. Je tu totiž strašidelně pohádkový kvíz Soutěžní stezka za strašidly. Kdo by nestihl má ještě možnost přijít si vyzkoušet kvíz ve čtvrtek 22.2. od 10 do 14 hodin. V 15 hodin je pak pro vás připravena Prohlídka s průvodcem. V pátek 23.2. mezi 10. a 14. hodinou se opět těšte na Soutěžní stezku se Strašidly.

Ať si již vyberete kterýkoli z uvedených programů, které proběhnou tento týden o Jarních prázdninách, cena každého z nich je jako u běžného vstupného. Tak déle nerozmýšlejte, vezměte strach na ramena a „nebojte“ se vyrazit vstříc dobrodružství! Pro více informací můžete navštívit webové stránky Muzea strašidel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here