Po čtyřech zápasech opět výhra. Mladí Viktoriáni uspěli v Českých Budějovicích

Junioři Viktorie Plzeň nastoupili v Českých Budějovicích v sestavě s posilami z A-týmu Dominikem Sváčkem a Pavlem Buchou. A druhý jmenovaný se postaral o vítěznou branku, Plzeňští vyhráli 3:1. Další góly přidali Tomáš Arzberger s Václavem Uzlíkem.

o vedení šla jako první Viktoria Plzeň. Po přímém kopu z dálky pálil po zemi Petr Řezáč, Luksch balon pouze vyrazil a dobíhající Tomáš Arzberger ho dorazil za jeho záda. Jenže České Budějovice rychle srovnaly. Michal Řezáč odcentroval na hlavu Jakuba Matouška, jehož pokus Dominik Sváček nezastavil. V závěru úvodního poločasu mohlo domácí Dynamo odskočit do vedení, ale Kalouskovo zakončení skončilo na tyči plzeňské brány.

Druhý poločas zahájili červenomodří tím nejlepším možným způsobem – gólem. V 51. minutě dostal přihrávku do pokutového území Pavel Bucha, který propálil brankáře Matěje Luksche. Domácí celek se snažil vyrovnat, viktoriáni však své vedení drželi. A v 87. minutě ho dokonce navýšili, tři minuty po svém příchodu na hřiště se prosadil Václav Uzlík po přihrávce Lukáše Provoda.