V Plzni byli vyhlášeni nejlepší plavci PK Slávia VŠ Plzeň za rok 2017

nejlepší starší žákyně Markéta Šímová

V společenském sále Saloonu Roudná se v pátek večer uskutečnilo vyhodnocení nejlepších plavců PK Slavia Plzeň za rok 2017, který byl pro klub velice úspěšný. Jen na prosincovém Zimním mistrovství ČR v Plzni, získali domácí plavci 72 medailí. A právě velký počet získaných medailí zdobí všechny vyhodnocené.

Další fotografie si můžete prohlédnout zde.

Ocenění plavci:

Kategorii Masters: Petr Buble

Kategorii mladšího žactva: Natálie Vacková (trenér Hana Černá), Matěj Sladký (trenér Hana Černá)

Kategorie staršího žactva: Markéta Šímová (trenéři Jan Bažil a Luboš Luhový), Tomáš Chocholatý (trenéři Zuzana Panýrková a Jana Kalčíková )

Kategorie mladšího dorostu: Tereza Polcarová (trenér Patrik Davídek ), kromě 14 individuálních medailí, z toho 4 k kategorii dospělých, vytvořila nový český dorostenecký rekord na 1 500 m volný způsob, Izabela Zekuciová ( trenér Lukáš Luhový), Robert Borovanský  (trenér Lukáš Luhový )

Kategorie staršího dorostu: Kristýna Štemberová ( trenér Lukáš Luhový ), kromě účasti na Mistrovství světa a Evropy juniorů,a Mistrovství Evropy dospělých, získala na Zimním mistrovství ČR  6 medailí  v dorosteneckých soutěžích a 3 medaile v soutěžích dospělých

Ondřej Gemov (trenéři Petra Kalčíková a Renata Kielbergerová), zúčastnil se Mistrovství Evropy juniorů, 2 medaile získal na Letním mistrovství ČR a na Zimním mistrovství ČR  získal 8 medailí v dorosteneckých soutěžích  a dvě medaile v soutěži dospělých.

Kategorie open (muži a ženy): Kristýna Štemberová (trenér Lukáš Luhavý), Jan Šefl (trenéři Paolo Bossini a Tomáš Brtník ),účast na Mistrovství světa a Světové univerziádě, na Letním mistrovství ČR 5 medailí, z toho 3 zlaté.

Vyhodnocení bylo spojeno i s 1. ročníkem Plaveckého plesu Slavia VŠ Plzeň. K tanci hrála skupina Bride Band, celý večer výborně moderoval předseda plaveckého klubu a ředitel Městského bazénu Slovany Tomáš Kotora a bojový pokřik plavců zrežíroval trenér Patrik Davídek.