Plzni už v podstatě o nic nejde. Chceme ale zvítězit, tvrdí přesto asistent trenéra Skála

Druhý zápas během pěti dnů odehrají hráči Viktorie Plzeň v rámci Gambrinus ligy. Po pondělním výkony jako na podzim, i tak ale podle asistenta trenéra Jiřího Skály musí být Plzeň v pozoru. Viktoria Plzeň hraje zápas 26. kola Gambrinus ligy proti Teplicím v pátek 25. dubna od 20:15 v Doosan Areně.

,,O Teplicích samozřejmě víme, že jejich tým je hodně kvalitní. Výsledkově to sice na jaře neodpovídá herním kvalitám, které Teplice mají, i tak ale musíme být pozorní,“ varuje Skála. Plzeňský trenér ještě jako aktivní hráč v Teplicích několik let působil. Na angažmá na severu Čech ale nijak zvlášť nevzpomíná. ,,Nejsem nostalgický typ člověka, pro mě jsou prostě Teplice soupeř, kterého chci porazit, nic víc. Chceme být v utkání úspěšní a chceme zvítězit,“ dodává Jiří Skála.

Plzeň se v posledních týdnech potýkala s celkem rozsáhlou marodkou, až na dlouhodobě zraněné hráče už je ale kabina podle Skály v pořádku. ,,Až na Marka Bakoše s Mariánem Číšovským je tým zdravotně v pořádku. Jsou tam samozřejmě drobná zranění, ale na utkání s Teplicemi by měli být všichni připraveni. Trénuje už i Pavel Horváth, který léčil naražené rameno a pak měl virózu,“ doplňuje asistent plzeňského trenéra.