Plzeňští futsalisté remizovali se Slavií

Strhující souboj dvou potencionálních soupeřů ve čtvrtfinále play-off vítěze neměl. Po velmi atraktivní podívané plné nastřelených břeven a tyčí si oba týmy ze zápasu odnesly jeden bod po remíze 3:3.

V úvodu utkání si tlak vytvořil Interobal. První čtyřka ve složení Holý – Mižár – Rešetár – Křemen uzamkla domácí před vlastní brankou. Tlak vyvrcholil střelou Lukáše Rešetára do břevna, které načlo jeho střeleckou smůlu v utkání. Slávisté s odpovědí dlouho neotáleli a pro změnu nastřelili tyč Bartůňkovy branky. Velmi vypjatou chvíli viděli diváci v 6. minutě, kdy po dotyku ruky domácího hráče, odpískal rozhodčí krátkou penaltu, kteoru ovšem po poradě se svým kolegou odvolal. Plzeňské to ovšem moc mrzet nemuselo, jelikož je o minutu později poslal do vedení Jaroslav Slavík, který tváří v tvář prostřelil domácího gólmana. Skutečně nádhernou akci předvedli v polovině prvního poločasu Dušan Künstner s Jaroslavem Slavíkem, když se dokázali prokombinovat až ke střele do odkryté branky, druhý jmenovaný ovšem míč zakončil nepřesně a branku minul. Zde se opět ukázalo známé pravidlo nedáš – dostaneš. Slavia ihned z protiútoku vyrovnala na 1:1. Vyrovnaný stav netrval dlouho. Ve 13. minutě poslal hosty do vedení Lukáš Rešetár, když zužitkoval rozehraný roh Jana Křemena. O minutu později měl Rešetár opět smůlu, když po výborném uvolnění orazítkoval tyč slávistické branky. Slavia opět přišla s rychlou odpovědí, Bartůňkovi pomohlo břevno, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru a ven z branky. Dvě minuty před koncem poločasu přece jen dokázali domácí srovnat po rozehraném signálu z rohu. Do šaten se tedy šlo za stavu 2:2.

Druhý poločas začal stejně jako ten první. Lukáš Rešetár po dvou minutách opět nastřelil břevno po výborné akci. I druhý poločas se odehrával v duchu nahoru-dolů. Ve 26. minutě šla poprvé do vedení Slavie, když hráči Interobalu ztratili míč na půli hřiště. Již ve 31. minutě si Slavia připsala pátý akumulovaný faul v druhém poločase, který znamenal desetimetrový kop za každý další faul. 8 minut před koncem Interobal srovnal. Po rozehrávce autu Jana Havla se trefil s pomocí teče bránícího hráče Tomáš Abrham. Následně plzeňské podržel Bartůněk, když zneškodnil zakončení Slavie při přečíslení 2 na 1. V posledních vteřinách utkání odpískal rozhodčí Slavii hru rukou, a tak měla Plzeň možnost zahrávat desetimetrový pokutový kop. Michal Holý ovšem míč do sítě nenamířil a body se tak po remíze 3:3 dělily.