Plzeňský Prazdroj hledá ten nejkrásnější perníček

Vánoce bez zlatavých a voňavých perníčků? To je jako týden bez neděle! I proto letos Pivovarské muzeum již tradičně vyhlašuje Soutěž o nejkrásnější vánoční perníček. Přineste nám své nejlepší výtvory a přijďte s námi oslavit jubilejní 15. ročník během adventu.

Nosit své nejpodařenější perníčkové výtvory můžete v období od 20. 11. od 10:00 hodin do 20. 12. 2018 do 12:00 hodin na recepci Pivovarského muzea v Plzni a zaregistrujte se. Vyhrát můžete hodnotné ceny a navíc každého soutěžícího, staršího 18 let, odmění organizátoři pivem Pilsner Urquell.

Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích: Tradiční vánoční perníček, Dětský perníček, Model s pivovarskou tématikou a Speciální cena poroty

Soutěžní perníčky bude hodnotit porota. Do každé kategorie je možné přihlásit jeden výrobek. Hodnotit se bude kreativita, originalita a krása vánočního perníčku. První tři místa v každé kategorii obdrží cenu, která pro dospělé bude ve formě finančního voucheru a pro děti dárek, který potěší.

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne ve čtvrtek 20. prosince od 17:00 hodin přímo v Pivovarském muzeu v Plzni. Každý soutěžící (starší 18 let), který se vyhlášení zúčastní, od nás obdrží multipack plechovek Pilsner Urquell přímo pod stromeček.

Soutěžní perníčky budou následně vystaveny v muzeu do 4. 1. 2019.