Plzeňský dům, který půjde k zemi, hostí v pátek PechaKucha Night

foto: fb Pecha Kucha Night

Poslední PechaKucha Night před začátkem léta se konala venku na náplavce a nyní na konci léta se kultura přesune zpět do vnitřních prostor kulturního domu. A ne jen tak ledajakého, ale do legendárního kulturního domu Svornost na Doubravce.

Ještě za minulého režimu se tam konala spousta plesů i bigbeatových koncertů. Budova je v současnosti v havarijním stavu, půjde k zemi a nahradí ji bytový dům. V pátek 21. září ve 20:20 tak návštěvníci PechaKucha Night vol. 26 budou mít zřejmě poslední možnost se do tohoto dříve významného domu podívat.

This slideshow requires JavaScript.

Mezi hosty bude například nejmladší český cestovatel Saša, který do svých 2 let navštívil 36 zemí, Joachim Dvořák z nakladatelství Labyrint vydává časopis pro děti Raketa, ne pro zisk, ale proto, že ho to baví, Dan Vojtěch jeden z nejznámějších fotografů extrémních sportů, David Karásek – designér a majitel společnosti mmcité, která tvoří městský mobiliář k vidění ve více než 30 zemích, sestry Lucie a Nicole Ehrenbergerovy, jedny z nejúspěšnějších českých lifestyle blogerek, které ze svého koníčku dokázaly udělat zaměstnání. Tentokrát večer zpestří i představitel z oboru kybernetiky a robotiky z ČVUT, Petr Marek, člen týmu, který vyhrál druhou cenu v mezinárodní soutěži za sestrojení konverzačního robota a překonal tak špičkové světové univerzity.

Večer bude stejně jako ten minulý moderovat Filip Koryta, držitel titulu mistr České republiky ve slam poetry.