Plzeňské Pekařství Zídková hlásí novinku: Vynikající vlastní plněné bagety

Pekařství Zídková nově nabízí plněné bagety.

Pekařství Zídková je rodinné pekařství, které vzniklo v roce 2004 v Plzni. Sídlí na Slovanech a najdete zde i prodejnu Potraviny Zídková. Pekárna se specializuje na ruční výrobu, peče podle klasických receptů, ale také se věnuje moderní pekařině. Účastní se farmářských trhů a dováží výrobky do farmářských obchodů, plzeňských restaurací, hotelů, škol, sportovišť, na festivaly a podobně. Pečivo od Pekařství Zídková putuje po celé Plzni i jejím okolí.

„Začínali jsme v Dominikánské ulici. Převzali jsme tam staré, končící pekařství. Učili jsme se a neustále rozvíjeli,“ říká Petr Zídek. Prostory pak ale začaly být nevyhovující a pekárna se asi před deseti léty přestěhovala na Nepomuckou třídu.

„Soustřeďujeme svou pozornost na sladké výrobky. V nabídce máme koláče, šátečky, buchty, vdolečky, koblihy nebo vánočky. Děláme bílé pečivo – rohlíky, housky, bagety a veky. Pochopitelně pečeme i vícezrnné a celozrnné pečivo a najdete u nás také několik speciálních chlebů – například večerní, celozrnný, podmáslový, cibulový nebo sladový, který v Plzni nikdo jiný nepeče,“ doplňuje Petr Zídek.

Novinkou Pekařství Zídková jsou plněné bagety. „Pečivo si samozřejmě děláme sami a plníme jen těmi nejlepšími surovinami od dodavatelů, kterým věříme,“ říká Zídek. Přijďte ochutnat třeba bagetu s řízečky a hořčičnou majonézou nebo kornspitz s pažitkovou pomazánkou. Najdete tu ale i plněné housky a sendviče.

Pekařství Helena Zídková, Nepomucká 8, Plzeň

Otevírací doba: Po – Pá 6:30 –19:00, So 7:30 – 11:00, Ne 14:30 – 18:00

Objednávky: 377 243 240 do 12 hodin

Mobil: 737 572 458, email: info@pekarstvi-zidkova.cz