Plzeňské osobnosti přejí do roku 2018 / 1. díl

Nový rok 2018 je už skoro tady. Všichni jsme plni očekávání, předsevzetí a máme spoustu přání a snů. Známých plzeňských osobností jsme se ptali na to, co přejí Plzeňanům do nového roku a co osobně považují v roce 2018 za významné a důležité.

Michal Chalupný, starosta ÚMO Plzeň 4

Michal Chalupný, starosta Městského obvodu Plzeň 4

Plzeňanům přeji minimálně dva mistrovské tituly, tedy  v hokeji a fotbale. Každému Plzeňanu pak osobně nejen úsměv na tváři, ale i zdraví a štěstí. A to i pro všechny jejich blízké.

Osobně mě čeká hlavně hodně práce na dokončení všeho, co jsem jako starosta slíbil. A v osobním životě, bych velmi rád, měl kolem sebe šťastné a zdravé, všechny ty, co miluji.

 

Kateřina Emmons

Kateřina Emmons, sportovní střelkyně

Přeju hlavně zdraví a také to, abychom tady měli co nejvíce hezkých akcí. Konkrétně mám radost z Depa 2015, protože tam to prostě žije. Věřím, že to do budoucna bude fenomén. Přeju Plzni, aby takových fenoménu bylo víc.

Budeme fandit tatínkovi na mistrovství světa a budeme si tajně přát, aby nekončil kariéru. Jednu dceru čeká celonárodní soutěž ve hře na flétnu, což je první taková veliká akce. Pro mě osobně to bude i specifické tím, že začnu trénovat.

Radek Novák, majitel mediální společnosti Euronova Group

Radek Novák

Přeji Plzeňanům, aby v roce 2018 státní správa zasahovala do jejich životů jen pozitivně. A samozřejmě, aby se měli rádi a měli více důvodů k úsměvu a radosti. Chtěl bych, aby to na nich bylo vidět tak, jako to vidím v jiných zemích. Ze srdce si přeju, aby se lidé k sobě chovali lépe.

V novém roce mě čeká spousta práce a další plánované akvizice v rámci EURONOVA GROUP. Chceme svými aktivitami ještě více šetřit životní prostředí. Už jsme k  tomu přispěli obměnou technologií v naší výrobě v roce 2017 – většinu technologií jsme nahradili těmi, které mají větší ohled na životní prostředí. Více chceme přispívat přímou cestou na charitativní projekty. Budeme více podporovat konkrétní projekty, zejména zaměřené na děti. A snad si taky nadělím nějakou dovolenou, abych nabral sil.