Plzeňská fotbalová juniorka prohrála v Příbrami

ilustrační foto: FCVP

Bez bodu se vrátili mladí fotbalisté Viktorie Plzeň z výjezdu v Příbrami. Viktoriány sestřelil hattrickem Pejša, za plzeňský tým se trefili Tomáš Arzberger s kapitánem Kryštofem Pavlíkem.

Do zápasu daleko lépe vstoupila Příbram, když hned v 11. minutě vedla po dvou trefách Pejši 2:0. Viktoriáni se ale postupně probrali a ve 29. minutě snížil po krásné individuální akci Tomáš Arzberger – dostal se s míčem do vápna, otočil se a střelou o tyč upravil na 1:2 z pohledu Plzně.

Ve druhém poločase byla Viktoria lepší a zaslouženě vyrovnala. Po pěkné akci nahrál před branku Lukáš Provod, kde byl již připravený vyrovnat kapitán Kryštof Pavlík. Tým trenéra Pavla Fořta měl následně mnoho šancí k dokonání obratu, například Provod šel dvakrát sám na bránu, ale ani jednou se už neprosadil. O co hůř – pouze inkasoval, v 81. minutě dovršil hattrick Pejša.