Plzeň zveřejnila ceny na Real a spol. Všechny zápasy můžete vidět už za 2850 korun

Na všechny tři zápasy v rámci základní skupiny se držitelé permanentek dostanou již za 2 850 Kč. Naopak nejdražší vstupenky vyjdou na 8950 korun

„Cílem klubu FC Viktoria Plzeň je jednoznačně odměnit naše nejvěrnější fanoušky, tedy majitele permanentních vstupenek. Chceme je na stadionu a těšíme se na fantastickou fotbalovou kulisu, kterou v Doosan Areně určitě vytvoří,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Permanentkáři si jako první mohou zakoupit balíček a jsou i výrazně cenově zvýhodněni. Ceny jsme cíleně tvořili tak, aby byly dostupné pro všechny naše příznivce a věříme, že si nenechají tento zážitek v žádném případě uniknout,“ dodává.

Předprodej balíčků pro permanentkáře bude zahájen v úterý 4. září ve 14:00 na pokladnách za severní věží Doosan Areny. Oproti jedné permanentce je možné zakoupit právě jeden balíček. Vstupenky na jednotlivé zápasy není možné zakoupit, vše jen v balíčku.  Rezervace pro permanentkáře končí v sobotu 8. září ve 20:00, v tuto dobu končí i cenové zvýhodnění. Platí pro majitele permanentních karet STANDARD i EXTRA.

Prodej bude probíhat opravdu jen na pokladnách, nebude tedy možné zakoupit si balíček online či na prodejních místech Plzeňské vstupenky. Jeden fanoušek může vyzvednout najednou balíčky maximálně oproti 5 permanentním vstupenkám. „Tento limit jsme stanovili s ohledem na to, abychom se vyhnuli dlouhému čekání ve chvíli, když by jeden fanoušek přinesl k pokladně například dvacet permanentních vstupenek a zablokoval tak pokladnu na delší časový úsek,“ vysvětluje mluvčí klubu.

Stejně jako v předchozích sezonách v evropských pohárech budou i tentokrát některé sektory vyblokovány pro potřeby UEFA a jejích partnerů. Jde již o fanouškům dobře známý proces. Konkrétně se jedné o místa ve středové části sektorů S8, T9 a sektorů C a D na hlavní tribuně. Majitelé těchto míst si budou moci samozřejmě vybrat náhradní z volné kapacity stadionu, jako tomu bylo v předchozích letech.

ZDE JE CENÍK BALÍČKŮ PRO PERMANENTKÁŘE:

I. kategorie: 7 450,-
II. kategorie: 5 450,-
III. kategorie: 3 950,-
IV. kategorie: 2 850,-
Vozíčkáři: 500,- (doprovod 1 500,-)

Zahájení volného prodeje balíčků je závislé na vývoji předprodeje pro permanentkáře. Případné ceny balíčků ve volném prodeji jsou následující:

I. kategorie: 8 950,-
II. kategorie: 6 550,-
III. kategorie: 4 750,-
IV. kategorie: 3 400,-