Plzeň zajíždí do Boleslavi. Čekám ofenzivní zápas, říká kouč Vrba

foto: FCVP

Před druhou reprezentační přestávkou sezony 2019/2020 zavítá Viktoria Plzeň na hřiště Mladé Boleslavi, ofenzivně velmi nebezpečného týmu. Hraje se v neděli v 15:30.

„Očekávám ofenzivní zápas z obou stran, který pro nás bude velmi důležitý. Zápasy v Boleslavi bývaly vždy zajímavé. Jsem přesvědčený o tom, že obě mužstva hrají slušně ofenzivně a patří k nejlepším v lize, tak uvidíme, kolik branek padne v neděli,“ prohlásil trenér Pavel Vrba.

Viktoria má po 11 kolech skóre 22:10, Mladá Boleslav pak 23:15. Navíc má tým z města automobilů ve svém kádru dva nejlepší ligové střelce – Nikolaje Komličenka, který v sedmi duelech skóroval sedmkrát, a Murise Mešanoviče, jenž se trefil šestkrát z deseti utkání. „Komličenko je nejlepší střelec, ale má fantastický servis od celého mužstva. Mešanovič je skvělý hráč, Matějovský úžasný středopolař. Mají velice dobře poskládané mužstvo. Hráči v ofenzivě jsou strašně silní, navíc Boleslav hraje pravidelně o poháry, takže to bude velmi těžká zkouška,“ dodává kouč Vrba.