Plzeň se chystá výjezd sezóny. Na Real Madrid mají přednost permanentkáři

23. října 2018, 21:00, Estadio Santiago Bernabéu, Madrid, Španělsko. Proti slavnému domácímu Realu jako soupeř FC Viktoria Plzeň! Tohle všechno bude realita, o kterou jistě žádný viktorián nebude chtít přijít. Vstupenky do hostujících sektorů se budou prodávat pouze v Plzni, a to od neděle 23. září. Přednost dostanou držitelé permanentních vstupenek.

V neděli startuje prodej vstupenek do Madridu. Jejich ceny budou 800 a 1 090 Kč v závislosti na sektoru. Levnější vstupenka bude do 4. patra stadionu, dražší vstupenka do 3. patra. Stejně jako v Římě, i v Madridu platí adresný ticketing, vstupenky se tak budou vydávat přímo na jméno. Každý fanoušek, který si ji bude chtít zakoupit, si tak s sebou musí přinést doklad totožnosti, který si s sebou nesmí zapomenout ani při cestě do Španělska, aby se jím prokázal při vstupu na stadion. V předprodeji pro permanentkáře je navíc nutné, aby si každý s sebou přinesl i permanentní vstupenku, tu si ale posléze již do Madridu brát nemusí.

Jeden permanentkář si může na zápas na hřišti Realu Madrid zakoupit oproti své permanentce pouze jednu vstupenku, navíc si s sebou musí přinést také doklad totožnosti. Pokud by chtěl zakoupit vstupenky i pro další kamarády z řad permanentkářů, je nutné si na pokladnu s sebou vzít permice všech daných osob stejně jako jejich doklady totožnosti. Jedna osoba si může zakoupit maximálně 5 vstupenek (po předložení pěti dokladů totožnosti a pěti permanentek). „Jde o striktní pravidla. Poté je nutné si ověřit, že nedošlo k záměně a každý má skutečně svou vstupenku. Před vstupem na stadion bude probíhat identifikace držitelů vstupenek,“ upozorňuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Vstupenky se začnou prodávat v neděli 23. září od 9 hodin na pokladnách za severní věží Doosan Areny a přednost dostanou držitelé permanentních vstupenek, kteří si lístky do Madridu můžou přednostně pořizovat až do středy 26. září do 17 hodin. Ve čtvrtek v 9 hodin pak odstartuje volný prodej.

Lístky do hostujících sektorů budou k dostání pouze v Plzni. Podle pravidel prodeje Realu Madrid bude muset být prodej ukončen nejpozději 11. října. Poté už nebudou vstupenky nikde k zakoupení.

Levnější vstupenky jsou do sektorů 621 až 633, dražší vstupenky jsou do sektorů 523 až 533. Během prodeje se budeme řídit pravidly domácího klubu a jednotlivé sektory se budou prodávat postupně podle pořadí, které určuje právě Real Madrid. Pro kotelníky bude vyčleněn speciální sektor v levnější cenové kategorii, tedy za 800 Kč.

Na pokladnách se bude dát platit pouze hotově, nebudou tedy umožněny platby platební kartou či stravenkami. „Fanoušky bychom zároveň chtěli poprosit o sdělení informace, jak do Madridu pocestují. Tuto informaci po nás vyžaduje přímo španělský klub, a tak v tomto směru chceme požádat o spolupráci všechny, kteří si vstupenky přijdou koupit k nám na pokladny,“ vzkazuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.