Plzeň přivítá ženy, hledající inspiraci, podporu a motivaci na cestě za svým (nejen) profesním snem

V Plzni proběhne konference Každá žena může.

V sobotu 20. října se do Plzně sjedou úspěšné ženy a mentorky z různých oborů, aby se podělily o své zkušenosti a inspirovaly ostatní ženy na cestě za jejich sny. První ročník konference pro ženy s názvem ​Každá žena může se bude konat ve Vědeckotechnickém parku.

„Na konferenci Každá žena může se účastnice, ale samozřejmě i účastníci, mohou těšit na setkání s řadou úspěšných podnikatelek a žen, které boří společenské stereotypy a rozhodly se jít vlastní cestou. Během konference budou mít účastníci jedinečnou příležitost potkat podobně naladěné ženy, získat cenné kontakty pro další profesní i osobní rozvoj nebo třeba poznat nové přítelkyně. Věříme, že každá žena může inspirovat, a vzájemně se můžeme obohatit a podpořit,“ říká Petra Chadimová, zakladatelka platformy My ženy, která za konferencí stojí.

Konference je určena všem, kteří si chtějí rozšířit obzory v oblasti byznysu, managementu, osobního rozvoje nebo zdravého životního stylu. O své životní příběhy se podělí ženy různých profesí, které spojuje touha a odvaha jít za svými sny, nevzdávat se a i přes překážky žít svůj život naplno. Jako hosté vystoupí například Margareta Křížová​, podnikatelka a business konzultantka, ​ Veronika Hurdová​, spisovatelka a blogerka známá jako Krkavčí matka, dále ​ Kamila Vodochodská, ​fashion koučka a propagátorka úsporné módy, ​ Daniela Lukešová​, lektorka v oblasti tělesného prožívání strachu, sexuality, těhotenství a porodu a zakladatelka Tantra Centra Plzeň, dále ​ Jana Skalová​, dětská fyzioterapeutka a lektorka vědomého pohybu, ​ Martina Korejčková​, nutriční terapeutka a výživová specialistka či ​ Lucie Štruncová​, mladá designérka, podnikatelka a spoluzakladatelka LC Tools.

Přednáškové bloky doprovodí panelové diskuze, během nichž se budou moci všichni aktivně zapojit a pokládat dotazy přímo hostům, kteří se podělí o konkrétní tipy a rady, jak nastartovat úspěšnou kariéru a najít v životě to, co vás bude nejen naplňovat, ale i živit. Odpoledne jsou připravené navíc workshopy, které se budou do hloubky věnovat vybraným tématům.

Konferenci zaštiťuje platforma My ženy, která vytváří prostor pro setkávání, propojování a podporu žen různého věku, různých zájmů a profesí. Platforma pořádá inspirativní večery a talkshow se zajímavými osobnostmi, networkingová setkání a vzdělávací semináře. Více informací najdete zde.

Soutěž

Kolikátý ročník konference pro ženy „Každá žena může“ se koná? Odpověď pošlete na soutěžní mail soutez@plzen.cz a vyhrajte vstupenky. Soutěžit můžete do 10.října. Výherkyně budeme kontaktovat mailem.