Plzeň bude hostit českou atletickou elitu. Na boje českých hvězd vás dostaneme zdarma

ilustrační/foto: M. Osvaldová

Na atletickém stadionu v Plzni na Skvrňanech se bude v sobotu 18. května konat atletická extraliga družstev. Do západočeské metropole dorazí největší hvězdy české atletiky, Pavel Maslák, Zuzana Hejnová či Tomáš Staněk. Jednomu z vás navíc uděláme radost a pošleme ho na jednu z největších atletických událostí tohoto roku na české půdě zcela zdarma.

Soutěž o dvě vstupenky k sezení:
Otázka: Jednou z největších hvězd, které se v Plzni představí, bude Pavel Maslák. V jaké disciplíně sbírá tento atlet své největší úspěchy kariéry?
Správnou odpověď napište na e-mail: soutez@plzen.cz do čtvrteční 8. hodiny ranní. Výherce bude následně kontaktován.

Pavel Maslák, démon halové čtvrtky, kterého zdobí už tři tituly mistra světa, královna světových překážek Zuzana Hejnová či koulař Tomáš Staněk, který patří již několik let mezi top světové koulaře. To jsou hlavní hvězdy finále atletické extraligy družstev, jež hostí 18. května atletický stadion ve Skvrňanech. Velkou radost mají organizátoři z potvrzené účasti i věčně usměvavé mílařky Simony Vrzalové, která pro změnu patří k jedné z nejlepších Evropanek na této distanci.

Plzeňské publikum se může dále těšit na taková jména, jakými jsou například výškařka Michaela Hrubá nebo tyčkařka Amálie Švábíková, které obě již dokázaly v předešlých letech vyhrát juniorské mistrovství světa a patří k budoucnosti světové atletiky. Stejné předpoklady má i mladá a velmi dravá dvojice běžců Filip Sasínek a Lukáš Hodboď, která se také již dokázala probojovat do finálových klání na velkých akcí.

Začátek je naplánovaný na 9:30, hlavní program pak začíná od 12:40. Vstupenky jsou k dispozici za 150 korun k sezení a 50 korun ke stání.