Pivní podtácky s podpisem Martiny Sáblíkové jdou do dražby. Výtěžek dostane Centrum Paraplepivov

Martina Sáblíková, čerstvá držitelka dvou olympijských medailí ze Soči, pokřtila a podepsala sadu unikátních olympijských podtácků. Tento set je určen pro charitativní dražbu, která se koná ve středu 12. března od 14 hodin na Aukru. Její výtěžek získá Centrum Paraple.

„Velice mě těší, že můžeme touto dobročinnou dražbou opět navázat na naši dlouhodobou podporu Centra Paraple. Věřím, že i díky sumě získané z dražby přispějeme třeba právě ke sportovnímu vyžití klientů Centra Paraple,“ říká Lukáš Novotný, brand manager Pilsner Urquell, a doplňuje: „Rád bych namotivoval dražitele také tím, že kromě podpisu zlaté Martiny získají i uměleckou sadu podtácků Pilsner Urquell, kterou není možné nikde zakoupit a existuje jen v limitované edici.“

V sadě je šest podtácků a za každým z nich stojí jeden zlatý olympijský příběh českých medailistů. Originální příběh každého sportovce je těsně spjat i s místem konání olympiády, které na pár okamžiků dobyli Češi. Pilsner Urquell vzdal hold všem olympionikům touto kolekcí uměleckých děl, které vytvořili designéři z Grenoblu, Sappora, Nagana, Salt Lake City, Turína a Vancouveru, tedy z míst, kde jsme byli zlatí. Identickou kolekci dostala darem od Pilsner Urquell, generálního partnera Českého olympijského týmu, také sama Martina, jako připomínku jejího zlatého příběhu.