Peníze na ekologické vytápění v domácnostech

ilustrační foto

Veškeré potřebné informace k dotačním programům Nová zelená úsporám a Dešťovka se dozvědí zájemci z Rokycanska na semináři, který je věnován  právě této problematice. Koná se v pondělí 18. září od 15 hodin v obřadní síni Městského úřadu, 1. patro, Masarykovo náměstí 1, Rokycany.

Zájemci se mohou semináře zúčastnit bez nutnosti předchozího přihlášení, seminář je zcela bezplatný. Na programu   je například seznámení se se základními podmínkami připravovaného nového dotačního titulu „Pořízení ekologického vytápění v domácnostech II“ na podporu výměny stávajících kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním pro fyzické osoby v rodinných domech. Dalším bodem bude postup k založení uživatelského účtu v aplikaci eDotace, který je pro podání žádosti nezbytný.

Účastníci semináře se navíc dozvědí vše o programu Nová zelená úsporám – bonus pro „kotlíkáře“. Přítomní odborníci jim zodpoví veškeré dotazy ohledně dotace na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, o podpoře rekuperačních jednotek a zdrojů tepla či elektrické energie. V neposlední řadě jim budou poskytnuty podrobné informace o dotačním programu Dešťovka – systém podání žádosti o podporu, souhrn a zkušenosti z administrace.