Pekelný ostrov zahájí Warm-up party

foto: www.pekelnyostrov.cz

Už dnes večer ožije Holýšov na Domažlicku předzvěstí dvoudenního festivalu Pekelný ostrov, a to  Warm-up party. Na tomto večírku vystoupí v 17 hodin METALICA revival a od půl osmé večer pak KABÁT revival. V dalších dvou dnech se představí třeba   Arakain, Rybičky 48, Iné kafe, Alkehol nebo Citron.

I letos dorazí do Holýšova zástupce z britského souostroví. Po Sladech a Smokie jsou na řadě skotští legendární Nazareth. Na Pekelný ostrov přivezou v rámci svého sobotního vystoupení nestárnoucí hity,  zejména pak rockové balady jako Dream on nebo Love hurts. Jejich exkluzivní čas nastane ve 22, 40 hodin.

Místem konání festivalu je přírodní ostrov „U mlýna“ u města Holýšov. Areál bude pro návštěvníky otevřen v pátek od 14:00 hodin, v sobotu pak  od 12:00 hodin. Uzavřen bude vždy nejpozději v 03:00 hod. následujícího dne.

Celý prostor je bezbariérový, nicméně je třeba brát na zřetel, že terén je plný nerovností. Vozíčkáři mají k dispozici bezbariérové WC. Mohou také kontaktovat pořadatele u vstupu, kteří jim pomohou. Festival je rozdělen do několika zón, v nichž je třeba se prokazovat ID páskou příslušné barvy a typu. ID pásku obdrží každý návštěvník u vstupu a je bezpodmínečně nutná pro pohyb v návštěvnické zóně festivalu (hlavní část areálu) a také v zóně stanového městečka. Mezi další zóny patří např. V.I.P. sekce či backsatge zóna pro účinkující.