Pavel Trampota PT servis – sportovní výživa a vybavení pro sport, na trhu od roku 1995

Více než 100 značek sportovní výživy a vybavení nejen pro fitness, ale i ostatní sporty a také dětské sportovní hračky. To je sortiment firmy PT servis. Již několik let oficiálně zastupuje pro český trh několik značek a je jejich přímým dovozcem. Jsou to Hitec nutrition, LSP nutrition, Oat King, Natura Nuova a Biosport.

Kamennou prodejnu PT servis hledejte v Plzni – Lobzích, Sousedská 9. Vchod je z druhé strany budovy, z Těšínské ulice do proluky u nákladové rampy (označeno cedulí). Otevřeno mají každý všední den od 8 do 18 hodin.

Na eshopu www.ptservis.cz pak najdete ten nejrychlejší možný servis. Zboží je odesíláno denně a můžete si vybrat z několika způsobů dopravy včetně osobního vyzvednutí na prodejně v Plzni.

Mezi stálé partnery PT Servisu patří týmy HC Škoda Plzeň a FC Viktoria Plzeň. Dále jsou to volejbalisté Jihostroje České Budějovice nebo hráči amerického fotbalu Pilsen Patriots. Podporují mnoho let i zlatého paralympionika Arny Petráčka, ale také mnoho menších regionálních, zejména mládežnických klubů a spoustu jednotlivců, kterým pomáhají se sportovní výživou a poradenstvím. Věnují se stejně intenzivně vrcholovým, jako rekreačním sportovcům.

Pavel Trampota – PT Servis
Maloobchod – velkoobchod sportovní a doplňkovou výživou a internetový obchod, Sousedská 9 312 00  PLZEŇ

Zelená linka: 800 109 111 – volejte zdarma
Mobil: +420 608 340 614
Tel./Fax: +420 377 442 409
E-mail: info@ptservis.cz

PR